Formel D

INSPEKTOR JAKOŚCI (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją
  • Raportowanie do przełożonego
  • Utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Nastawienie na współpracę długoterminową
  • Spostrzegawczość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

WYMAGANIA DODATKOWE(MILE WIDZIANE):

  • Doświadczenie w pracy o profilu produkcyjnym
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Obsługa urządzeń elektronicznych (smartfon, tablet, komputer)
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Obsługa wózka akumulatorowego, suwnicy

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach związanych z zarządzaniem jakością w branży motoryzacyjnej, szkolenia wprowadzające i doskonalące, pracę w młodym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji na maila.

Kód Id:
INSP_JA_2019

Pracoviště:
Legnica , Bolesławiec , Jawor , Jaworze , Rybnik , Gliwice , Tychy

SITEMAP

Společnost

Portrét

Pracoviště

Organizace

Služby

Vývoj produktů

Výroba

Poprodejní služby

Reference

Kariéra

Práce ve Formel D

Pracovní příležitosti

Volné pozice

Kontakt