Formel D

JUNIOR INŽENÝR KVALITY (M/Ž)

Společnost Formel D je globální poskytovatel služeb automobilového průmyslu. Vyvíjíme špičkové tržní koncepce a individuální škálovatelná řešení v rámci kompletního automobilového řetězce tvorby hodnot – od vývoje přes výrobu až k poprodejnímu servisu. Společnost byla založena v roce 1993, dnes zaměstnává celosvětově několik tisíc lidí ze 45 národů ve více než 80 pobočkách v 19 zemích. Motivuje nás zaujetí, vyznačujeme se profesionalitou a náš týmový duch nám přináší úspěch. Pracujeme denně ve významném průmyslu, který nás všechny uvádí do pohybu.

CO VÁS ČEKÁ

  • Podporu výrobních společností při řešení problémů (znalost výrobních technologií např. plasty, elektro součástky, textil, sklo aj.)
  • Samostatná práce na svěřeném projektu
  • Reporting i prezentace výsledků
  • Poznávání dalších oddělení a jiných způsobů administrace
  • Rozšíření si znalostí v oblasti kvality managementu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Znalost vzorkování, PPAP
  • Schopnost argumentovat, ustát reklamace nebo eskalace
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost komunikace v AJ nebo NJ
  • PC ovládáte na uživatelské úrovni (Windows/Word/Excel/Internet Exp.) - podmínkou

Nástup: IHNED/dohodou

Místo výkonu: Dohodou

Nabízíme zaměstnání v příjemném, motivovaném týmu. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, plat přiměřený Vašemu výkonu, který můžete Vaším úspěchem motivovat.

Náš pracovní tým se na Vás těší!

V případě zájmu zasílejte svůj životopis pod značkou MB/107/JPM/MBE/FD s průvodním dopisem, kde, prosím, uveďte nejbližší možný termín nástupu a mzdové podmínky.

Kód Id:
MB/107/JPM/MBE/FD

Pracoviště:
Praha

SITEMAP

Společnost

Portrét

Pracoviště

Organizace

Služby

Vývoj produktů

Výroba

Poprodejní služby

Reference

Kariéra

Práce ve Formel D

Pracovní příležitosti

Volné pozice

Kontakt