Formel D

KONTROLER JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości oraz naprawa komponentów samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,
  • obsługa narzędzi kontrolno – pomiarowych,
  • utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy
  • raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,
  • doświadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (polisa na życie, opieka medyczna, karta MultiSport).

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Code Id:
KJ|PP

Job Location:
Wałbrzych

SITEMAP

Company

Portrait

Locations

Organization

Services

Product Development

Production

After Sales

References

Career

Working at Formel D

Entry opportunities

Vacancies

Contact