Formel D

MECHANIK SAMOCHODOWY (K/M)

Formel D is the global service provider of the automotive industry. We develop market-leading concepts as well as individual, scalable solutions along the entire automotive value chain – from development to production to aftersales. The company was founded in 1993 at its headquarters in Troisdorf near Cologne. Today we employ several thousand people from 45 nations in more than 80 locations in 19 countries. Passion drives us, professionalism makes us stand out and team spirit makes us successful. We work at the core of the industry that moves us every day.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca dla producentów samochodów bądź dostawców przy naprawie pojazdów nowych
  • Praca w delegacji na całym świecie (głownie w Europie)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne i/lub doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
  • Duża dyspozycyjność do częstych wyjazdów za granicę na okres od kilku do kilkunastu tygodni w zależności od projektu
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. “B”
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Nastawienie na jak najlepsze wykonywanie każdej czynności, dbanie o szczegóły i wysoką jakość efektów wykonywanych napraw

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę, która daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy naprawach samochodów różnych marek
  • Atrakcyjne warunki finansowe - comiesięczna wypłata w oparciu o polską umowę
  • W pełni wypłacane diety (wysokość w zależności od kraju, w którym odbywa się projekt)
  • Finansowanie kosztów przejazdów z uwzględnieniem kosztów eksploatacji samochodów prywatnych
  • Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Dojazdy do pracy w przypadku braku własnego środka transportu
  • Ubezpieczenie (składki zdrowotne i społeczne) oraz dodatkowo finansowana przez na polisa od nieszczęśliwych wypadków
  • Opiekę polskiego koordynatora na każdym z projektów

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail.

Código Id.:
MS_PL_2019

Ubicación del trabajo:
Gliwice

SITEMAP

Empresa

Portrait

Ubicaciones

Organización

Servicios

Desarrollo de producto

Producción

Servicio posventa

Referencias

Carrera

Trabajar en Formel D

Trabaja con nosotros

Vacantes

Contacto