Formel D

MECHANIK SAMOCHODOWY (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca dla producentów samochodów bądź dostawców przy naprawie pojazdów nowych
  • Praca w delegacji na całym świecie (głownie w Europie)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne i/lub doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
  • Duża dyspozycyjność do częstych wyjazdów za granicę na okres od kilku do kilkunastu tygodni w zależności od projektu
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. “B”
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Nastawienie na jak najlepsze wykonywanie każdej czynności, dbanie o szczegóły i wysoką jakość efektów wykonywanych napraw

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę, która daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy naprawach samochodów różnych marek
  • Atrakcyjne warunki finansowe - comiesięczna wypłata w oparciu o polską umowę
  • W pełni wypłacane diety (wysokość w zależności od kraju, w którym odbywa się projekt)
  • Finansowanie kosztów przejazdów z uwzględnieniem kosztów eksploatacji samochodów prywatnych
  • Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Dojazdy do pracy w przypadku braku własnego środka transportu
  • Ubezpieczenie (składki zdrowotne i społeczne) oraz dodatkowo finansowana przez na polisa od nieszczęśliwych wypadków
  • Opiekę polskiego koordynatora na każdym z projektów

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail.

코드 아이디:
MS_PL_2019

직업 위치:
Gliwice

SITEMAP

회사

우리의 모습

위치

조직

서비스

제품 개발

생산

애프터세일즈

참조문

커리어

Formel D에서 근무

입사 기회

구인 정보

연락처